29 Ekim 2016 15:30 | Son Güncelleme: 29 Ekim 2016 15:30

'Yeter' dizisi final akıbeti için Karahan'dan 10 gün isteği

ATV Yeter dizisinin başrol oyuncusu Pelin Karahan'nın diziden ayrılma iddiaları sonrasında ortaya atılan final yapacak iddialarına yapımcılar henüz bir cevap vermedi

'Yeter' dizisi final akıbeti için Karahan'dan 10 gün isteği

ATV ekranlarının geçtiğimiz sezonda başlayan ve ilk bölümleriyle reytingleri alt üst eden 'Yeter' dizisi final yapacağı iddiaları gündeme düştü. Dizisinin baş rol oyuncusu Pelin Karahan, geçtiğimiz günlerde iddialara göre diziden ayrılacağının siinyalini vermişti.  Devamlı eşinin tuzaklarına maruz kalan genç eşin evlatları için verdiği mücadele ve yalan dolu bir hayatın konu alındığı dizi final yapacak iddialarına yapımcılardan da açıklama geldi.

YETER DİZİSİ FİNAL YAPACAK

Wilma Elles, Yurdaer Okur, Ekin Türkmen'İN başrollerini paylaştığı ve çok izlenilen diziler arasında olan Yeter dizisinin başrol oyuncusu Pelin Karahan'nın diziden ayrlacağı iddiaları geçtiğimiz günlerde gündeme atılmıştı. Konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmasa da severek izleyenler, ateş olmayan yerden duman çıkmaz hesabı ile dizinin akıbetini merak ediyor. Başrol oyuncusu eğer ki diziyi bırakma kararıını kesinleştirirse reytinglerinde olası düşüşün finale yol açacağı da söyleniyor. Yani severek izleyenler konudan biraz muzdarip.

PELİN KARAHAN'NIN HAMİLELİĞİ ENGEL

2014 yılında Bedri Güntan ile evlenen Karahanlı'nın Ali Demir isimli evladından sonra ikinci hamileleiğinde de 5. aya girdiği ve bu sebebin, diziden yarlma kararına etken olacağı idda edildi. On gün içinde ise dizideb haber verilmesi bekleniyor. 

ANNE OLMA HEYECANI

Beş yıl önce iş adamı Bedri Güntay'la dünyaevine giren ve Ali Demir adında bir erkek çocuğu bulunan Pelin Karahan, ikinci kez anne olmanın heyecanını yaşıyor. Oyuncu, iki sezondur ATV'de yayınlanan başrolünü Yurdaer Okur'la paylaştığı 'Yeter'e veda etmeye hazırlanıyor. Hamileliğinin beşinci ayına giren Karahan'ın dizideki son durumu 10 gün içinde netleşecek.

HAMİLE KALIRSAM AYRILIRIM ANLAŞMASI

Dizinin başlayan ilk bölümlerinde hamilelik sözleşmesine imza atan Karahanlı, hamilekalırsam diziyi bırakcağım şeklinde açıklama yaptığı öğrenildi. Oyuncu, setteki yoğun çalışma temposundan dolayı son dört ayını evinde dinlenerek geçirmek istiyor. Projeye başlamadan önce yapımcıyla “Hamile kalırsam ayrılırım” diyerek anlaşan Karahan’ın, bebeğin gelişimi için çalışmak istemediği öğrenildi. Oyuncu, doğumdan sonra ilk çocuğunda olduğu gibi ekrana uzun bir süre ara vermeyi planlıyor. 

BEBEĞİNİN GELİŞİMİ İÇİN ÇIKACAK

Hamile olan Karahan'nın bebeğinin doğua 4 ay gibi bir süre kaldığını açıklarken, bu süreçte de gelişimine vakit ayıracağını söyledi


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: yeter dizisiyeterfinalpelin karahanlı


  • Atahan Astanow - keske bitmeseydi çok iyi bir dizi çok kirildim ,ama bashka bir kanalda devam edin

    0 0
  • hacer beyza uluturk - Lütfen final olmasın kolibafilm lütfen.Seyircinin en sevdiği dizilerden birisi YETER dizisi.Ama haftaici firsat bulamayip izleyemeyenler var.Haftasonu olsun veya kanali degissin ama final olmasin..

    5 0
  • gül gölge - Lütfen bitmesin zaten yekta icin izleniyor ne olur ya baska kanala gecsin yada günü degissin izlediğim tek dizi

    23 11