29 Ekim 2016 16:51 | Son Güncelleme: 29 Ekim 2016 16:51

Yalancı Bahar dizisi Madhubala ile Raju aşkı startını verecek

Hafta içi her gün saat 21.10 itibari Kanal 7 ekranlarında oynayan hint dizisi Yalancı Bahar bu akşam 135. bölümü ile ekranalara gelecek

Yalancı Bahar dizisi Madhubala ile Raju aşkı startını verecek

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayaınlanan Yalancı Bahar isimli hint dizisi Türk dizileri ile aynı izlenme oranlarını taşımakta. Hergün saat 21.10'da izleyicilerinin karşısına çıkan dizi de hafta sonu kuşağında yaşanacak aşklar ve ihtiraslar dizinin yeni bölülere damgasını vuracak. Cumartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin, dün akşam ki yeni bölümünden sonra ki fragmanı da yayınlanmıştı. Herkes 30 Ekim Pazar gününü de merakla beklemekte. 

YALANCI BAHAR 29 EKİM'DE

Madhubala'nın Raju'ya olan şevkat duygusunun revaç'a geçeceği 29 Ekim Cumartesi akşamı Yalancı Bahar'ın yayaınlacak 135. bölümünde Madhubala'nın evden gidişinin nasıl anlatılacağı konusu gündemde.  Lilivati ve Sweety, Madhubala’nın evden gidişini Bittoo’ya nasıl açıklayacaklarını düşünmektedir. Madhubala ile Raju arasında büyük bir sürpriz yaşanacaktır.  Raju ile Madhu'nun araarında başlayan yakınlaşmadan tabii ki hoşlanmayanlar da olacaktır.  Bu akşa dizide adhubala ise Miraxa’dan Raju’yu Abhay’dan uzak tutabilmek için kendisine yardımcı olmasını ister. Szona merhaba diyen dizinin yeni bölülerinde Madhubala Kundra'nın hayatı ve geçirdiği günler konu alınacaktır. Madhubala ile RK’nın hayatını kaybettiği yangından 20 yıl sonra yaşananların anlatıldığı bölümlerde fakir bir genç kızın bir film yıldızına duyduğu aşka yer veriliyor.

Yalancı Bahar Final Yaptı! 2. Sezonda neler olacak merak konusu olduDizi14 Ekim 2016 17:18Yalancı Bahar Final Yaptı! 2. Sezonda neler olacak merak konusu olduKanal 7’nin sevilen arkası yarın dizisi Yalancı Bahar bu akşam yayınlanacak olan 121. Bölümü ile 1. Sezon finali yapacak. İzleyicinin ilgiyle izlediği 2. Sezonun nasıl olacak ve ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

 

HİNT SİNEMASINDA YÜZÜNCÜ YIL

Tüm dünyada ilgi ile izlenen hint sinemasının kuruluşunun 100. yılı sebebiyle çekimlerine başlanılan  Yalancı Bahar’ın 2. Sezonunda ise RK’nın kızı Madhubala Kundra’nın başından geçenler anlatılıyor.  Bollywood ustalarının bir araya geldiği muhteşem dizinin final kararından yeni bölümü için çekimler tam gaz devam etmekte. Dizinin başrollerinde ise ünlü film yıldızları Drashti Dhami ve Gunjan Utreja oynamakta.

Yalancı Bahar dizisi Madhubala – Ek Ishq Ek Junoon isimli Hint dizisinin Türkçe dublajıdır. Dizi Haziran ayından itibaren Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlanmıştır ve hafta içi her gün yayınlanmaktadır.

YALANCI BAHAR KONUSU

Madhubala'ya hamile olan Padmini kocasının erkek çocuk isteğine daha fazla dayanamayıp evi terk eder. Zamanla doğup büyüyen Madhubala güzellik salonunda çalışan genç ve güzel bir kız olur. Ülkenin büyük ve ünlü yıldızlarından olan Rishabh Madhubala'nın nişanlasına arabayla çarpıp kaçar. Madhubala Rishabh'dan davacı olur. Dilediği her şeye sahip olabilecek kadar güçlü olacak ünlü yıldız Rishabh hapishanede sadece 3 gün kalır. Rishabn'ın serbest kaldığını öğrenen Madhubala Rishabn'dan intikamını kendisi almak için harekete geçecektir.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: yaancı baharyalancı bahar son bölümMadhubala


 • Eltac hidayetli - yalanci bahar verecek

  0 0
 • aynur tasdemir - Maduba gercekmi kur

  0 0
 • yildiz tasdemir - Arkey çocuk halinemi dunustu

  0 0
 • çigdem cömert - muhteşemdi

  0 0
 • fatma dönen - Yorumuzu yazınçokgüzelbirhintfilmibayıldım

  0 0
 • fatma dönen - badubalaçokseviyorumfilimlerinibegeniyorum

  0 0