29 Ekim 2016 16:08 | Son Güncelleme: 29 Ekim 2016 16:08

İlker Ayrık'la Var mısınız Yok musunuz kendini toparlayamadı final yapıyor

İlker Ayrık'la Var mısınız Yok musunuz düşen retingleri bir türlü toparlayamadı ve final yapacak.

İlker Ayrık'la Var mısınız Yok musunuz kendini toparlayamadı final yapıyor

Ekranların sevilen yarışma programı İlker Ayrık'ın sunumuyla Var mısınız Yok musunuz yarışmasında final tarihi açıklandı. Geçtiğimiz senelerde Acun Ilıcalı ile hyata geçirilen ünüğ yarışma programı ile ilgili olarak son zamanlarda izlenme oranarında düşüklük ve getirisi olmadığı gerekçesiyle finale hazırandığı iddia edilse de Star TV ekranlarından her hangi bir açıklama yapılmamıştı. Kanal D ekranarından büyük umutlarla transfer edilen yarışma programı ile ilgili son tarih açıklandı. Öyle ki program için çalışan personellere bile çıkış verildiği iddia edildi

VAR MISINIZ YOK MUSUNUZ FİNAL YAPIYOR

Kanal D ekranlarındayken adeta reytinglerle oynayan yarışma programı Star Tv de yeni sezonda yer alan Var mısınız Yok Musunuz da reyting kurbanı olan yarışmalar arasına girdi. İzlenme oranlarının düşmesine daha fazla dayanamayan Star TV yapımcıları, yarışma için sna ulaşıldığı belirtildi. İlker Ayrık'ın yarışması final yapacak. Aldığı kötü reytingleri tolare etmeye çalışan Star Tv buna daha fazla dayanamadı ve programı bitirme kararı verdi. Yapımcı firma ise programın bitmesi nedeniyle personelinin çıkışını verdi. 

İlker Ayrık’tan yeni sezonda iki ayrı yarışmaMedya15 Temmuz 2014 13:31İlker Ayrık’tan yeni sezonda iki ayrı yarışma'Çarkıfelek’i sunan İlker Ayrık yeni sezonda iki yarışma programıyla ekranlarda olacak.

 

ZUHAL TOPAL'LA DA REYTİNG TOPLAMAYA ÇALIŞTI

Star TV ekranlarının sevilen programı hakkında geçtiğimiz günlerde reyting toplama adına bir çok çalışmanın başladığı sosyal medya da yerini almıştı. Öyle ki Zuhal Topal'la ve eşi de yarışmaya dahil olmuş ancak izlenme oranları için bir getiri olmamıştı. Şimdi herkes İlker Ayrık'la Var mısınız Yok musunuz final tarihini merak ediyor. 

DESTEK OLDU

“Var Mısınız Yok Musunuz”da Zuhal Topal ve Korhan Saygıner çifti, Erkan ve Zahra adına yarışarak onların hayalleri ve düğün masrafları için ter döktü. İlk görüşte birbirlerine âşık olan Erkan ve Zahra, stüdyoda yarışmayı heyecanla izlerken yarışmadan para kazandıkları takdirde bir an önce evlenip “İlk Görüşte Aşk” adında bir cafe açmak istediklerini söylediler. Stüdyoda “Zuhal Topal’la” programının tüm locası ve kamera arkası ekibi de yerini alarak evlenecek arkadaşlarına ve sunucuları Zuhal Topal’a destek oldular.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: var mısınız yok musunuzilker ayrıkfinal