28 Ekim 2016 16:27 | Son Güncelleme: 29 Ekim 2016 01:05

Arkadaşlar İyidir final tarihi açıklandı

Ağustos itibari ile başlayan gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir, ani bir kararla 30 Ekim Pazar akşamı final yapacak.

Arkadaşlar İyidir final tarihi açıklandı

Sezon başında başlayan Arkadaşlar İyidir dizisi reyting kurbanı oldu. İddialı olarak başlayan dizinin, yeni başlayan dizilere olan reytinglerinin düşük kalmasının dizinin final yapacağı iddialarını gündeme getirmişti. Show TV ekranlarında Pazar akşamı yayınlanan dizi, bu hafta yayınlanacak 10. bölümü ile final yapacak. Eren ile Gizem arasındaki yakınlaşma da romantizmin boyutlarına ulaşıyor. Eren, Gizem'in Berke tarafından alıkoyulduğunu öğrenince çok sinirlenir ve dizi de öfke dolu anlar başlar

ARKADAŞLAR İYİDİR SON BÖLÜMDE OLANLAR

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Arkadaşlar İyidir son bölümünde Gizem’in Berke tarafından alıkonulduğunu öğrenen Eren çok sinirlenir. Berke'nin ise Gizem'i bırakmak için sunduğu artar ağırdır. Eren polise gitmeyip bu şartları yerine getirirse, Gizem’e hiçbir şey olmayacak ve bir süre sonra serbest bırakılacaktır. Bu şartları kabul eden Eren harekte geçer. Yunus, Şeyma’nın İzmir’den gelişine şaşırır. Şeyma ise Yunus'un yanından olmak için geri gelmiştir.Son dakika şoku olarak Eren'in Berke'nin dediklerini yaptığı sırada Gizem'in çoktan serbest kaldırığını öğrenmesi ile olur. Eren, Gizem’i kurtarmaya çalışırken Gizem de Eren’in başına bir şey gelmesini engellemek için Berke’nin ondan istediği bir şeyi yapmıştır. Eren, bunun ne olduğunu öğrenince çok öfkelenir ve Berke’den bunun öcünü almaya karar verir.

DİZİNİN OYUNCU KADROSU

28 Ağustos'ta başlayan dizinin oyuncuları Emre karayel, Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Hayal Köseoğlu, Akın Akınözü, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar, Pınar Çağlar Gençtürk’ün rol aldığı gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir, reytinglerde kötü sonuçlar aldı. 

ARKADAŞLAR İYİDİR FİNAL BÖLÜMÜ

10. bölümü ile final yapması beklenen dizinin son bölümü 30 Ekim Pazar akşamı Show TV ekranlarında olacak. 

DİZİNİN KONUSU

Usta oyuncu Ahmet Mekin’in ise konuk oyuncu olarak oynadığı Arkadaşlar İyidir’in yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş senaryosunu ise Ekin Atalar düzenliyor. Arkadaşlar İyidir’in genel hikayesi ise Eren Kahraman, Seda Yılmaz, Merve Altınköprü ve Yunus Çağlayan, bir yıl önce üniversitede hazırlık okurken tanışmış olan dört arkadaştır. Birinci sınıfa başlayacakları sene, Seda uzun süredir görüşmediği çocukluk arkadaşı Gizem Subaşı’yla karşılaşır.


Kaynak: Ajans Haber

Etiketler: arkadaşlar iyidirfinal